Výmena Zadného Skla U Vás Doma

Výmena Zadného Skla

Výmena zadného skla patrí k našej druhej najčastejšie dodávanej službe.

Výmenu zadného skla realizujeme na všetkých značkách a modeloch vozidiel, zadné sklo rovnako patrí k pevnostnej súčasti karosérie.

Ponúkame vám možnosť výberu medzi viacerými výrobcami skiel, ktorý dodávajú samotné originálne zadné sklá priamo výrobcom.


Výmena zadného skla mobilným servisom

Najčastejšou príčinou poškodenia, alebo rozbitia zadného skla je prevážaný predmet, ktorý je jednoducho nadrozmerný, alebo ťažký a zle upevnený. V tomto prípade môžeme na rovinu prezradiť že často je príčinou rozbitia zadného skla prevážaná chladnička, mraznička, sporák, poprípade nábytok.

Oblasť zadného skla je náchylná na poškriabanie, poškodenie výhrevu, hlavne počas výmeny. Rameno stierača zadného skla je často oxidované do takej miery, že sa zdá byť nemožné odmontovať ho. Preto je lepšie túto prácu zveriť do rúk odborníkom.

Na výmenu zadného skla si zvoľte odborníkov zo Servisu Autoskiel. Vaše nové zadné sklo vám dovezieme a na mieste vymeníme do 1 hodiny.


Postup pri výmene zadného skla mobilným Servisom Autoskiel

1. Určíme pre vaše vozidlo to správne sklo, podľa vášho výberu

2. Dohodneme si dátum a čas realizácie výmeny kdekoľvek na Slovensku, kde a kedy vám to bude vyhovovať.

3. V stanovený dátum a čas prídeme za vami aj s vašim novým zadným sklom, technik vás bude kontaktovať telefonicky cca 30 minút pred príjazdom.

4. Náš odborník vám na mieste demontuje staré sklo a namontuje vaše nové zadné sklo – samozrejme s doživotnou zárukou. Samotný proces montáže trvá približne 60 minút.

5. Po odchode technika musí vaše vozidlo stáť 1 hodinu – mi odporúčame technickú prestávku 2 hodín.

6. Po uplynutí technickej prestávky môžete svoje vozidlo s novým zadným sklom bez obáv naďalej využívať.

7. Akúkoľvek ďalšiu službu od nás majú naši verný zákazníci s bezkonkurenčnými zľavami.


VÝMENA ZADNÉHO SKLA RÝCHLO A PROFESIONÁLNE

Pre výmenu zadného skla nám zavolajte