Výmena Čelného Skla

Výmena čelného skla našim mobilným servisom patrí k trendovým a aktuálne najžiadanejším službám autoskiel.

Výmenu čelného skla realizujeme na všetkých značkách a modeloch vozidiel, bez ohľadu na to či sa jedná o montované sklo (do gumy), alebo lepené sklo.

Ponúkame vám možnosť výberu medzi viacerými výrobcami skiel, ktoré dodávajú samotné originálne čelné sklá priamo výrobcom.


Výmena čelného skla mobilným servisom

Čelné sklo je bezpečnostnou a pevnostnou súčasťou karosérie. Okrem bežnej funkcie aerodynamiky, priezračnosti a ochrany pred lietajúcimi predmetmi počas jazdy, spĺňa aj na prvý pohľad neviditeľné funkcie.

Správne namontované čelné sklo zvyšuje celkovú pevnosť kabíny vozidla a v prípade havárie by malo udržať pasažierov vo vozidle, zatiaľ čo prípadné väčšie vonkajšie predmety – mimo vozidla.

Ak si nás pre výmenu čelného skla zvolíte, môžete si byť istý, že vaše čelné sklo vymení vyškolený odborník s dlhoročnou praxou.


Postup pri výmene čelného skla mobilným Servisom Autoskiel

1. Určíme pre vaše vozidlo to správne sklo, podľa vášho výberu

2. Dohodneme si dátum a čas realizácie výmeny kdekoľvek na Slovensku, kde a kedy vám to bude vyhovovať.

3. V stanovený dátum a čas prídeme za vami aj s vašim novým čelným sklom, technik vás bude kontaktovať telefonicky cca 30 minút pred príjazdom.

4. Náš odborník vám na mieste demontuje staré sklo a namontuje vaše nové čelné sklo – samozrejme s doživotnou zárukou. Samotný proces montáže trvá približne 60 minút.

5. Po odchode technika musí vaše vozidlo stáť 1 hodinu – mi odporúčame technickú prestávku 2 hodín.

6. Po uplynutí technickej prestávky môžete svoje vozidlo s novým čelným sklom bez obáv naďalej využívať.

7. Akúkoľvek ďalšiu službu od nás majú naši verný zákazníci s bezkonkurenčnými zľavami.


Neváhajte nám zavolať

Radi vám poradíme


Časté Otázky A Odpovede

Každé autosklo má inú cenu. Aj keď cena výmeny autoskla sa dá určiť podľa modelu auta a výbavy čelného skla, na jeden model vozidla jestvuje viacero autoskiel od viacerých výrobcov. Cena závisí takisto od vášho výberu skla a značky. Pre presnú cenu nás môžete kontaktovať na tel. čísle +421 951 123 692.

Výmena čelného skla našim mobilným servisom trvá zvyčajne 60 minút. Doba montáže teda závisí aj od komplikovanosti výmeny, no zatiaľ úspešne udržujeme 90% nami vykonávaných montáží pod 60-timi minútami.

Zavolajte nám a prevedieme vás celým procesom. Alebo pre viac informácií kliknite sem, kde sme túto tému rozobrali do podrobna: Prasknuté čelné sklo?

Áno, v našom sortimente máme originálne čelné sklá, ako aj OEM certifikované sklá. Typ skla, aký by ste chceli mať, si môžete zvoliť vy.

Áno. V závislosti od toho, či máte pripoistenie čelného skla, alebo havarijné poistenie, vám vieme zabezpečiť výmenu skla úhradou z poistného plnenia. Taktiež pokiaľ máte doznanie vinníka z miesta nehody, alebo kamerový záznam, úhradu viete realizovať aj cez PZP. Telefonicky vieme dohodnúť detaily.

Áno, známky prelepujeme bežne, rovnako ako niektoré zahraničné diaľničné nálepky.

Máte inú otázku?

Kontaktujte nás kedykoľvek a zodpovieme vám vaše otázky