SERVIS AUTOSKIEL

O Nás

Info: V logu hore sú zakomponované iniciály „A“ a „S“, ako Automobile Services, alebo Servis Autoskiel. Celkový tvar pripomína formu diamantu. Ten symbolizuje prvotriedny servis a hodnotu, ktorú zákazníkom poskytujeme.

SERVIS AUTOSKIEL – AUTOMOBILE SERVICES, s.r.o.

Sme mladá, dynamická spoločnosť, zaoberajúca sa opravou a výmenou automobilových skiel. Špecializujeme sa na pojazdný servis autoskiel – teda mobilné autosklo.

Denne naberáme na popularite vďaka ústretovosti, promptnosti a kvalite našej práce.


Naša Story

Tak ako mnohý iný, aj mi sme začínali ako bežný zamestnanci. V autoskle sme pracovali denne od rána do noci, snažili sme sa byť prínosom pre spoločnosť.

Rozhodli sme sa naštartovať vlastný SERVIS AUTOSKIEL, ktorý bude ku svojim klientom férový, ústretový a cenovo dostupnejší.

Naše reálne recenzie svedčia o tom, že vaše autosklo vieme vymeniť lacno, kvalitne a rýchlo.

Koncový zákazníci a firmy

Množstvo koncových klientov nás odporúčalo ďalej. Naše služby sa dostali k väčším spoločnostiam, pre ktoré je podstatnejšia ústretovosť, než reklama.

Tak sa s nami skontaktovala i nejedna spoločnosť s vozovým parkom, pre ktoré sa ukázalo najvýhodnejšie využívať naše služby. Možno ich presvedčila naša rýchlosť, cena a možno zodpovedný prístup…

Tak aj niektoré automobilové servisy po odskúšaní zistili, že im spolupráca s nami vyhovuje viac. Automobilové servisy, ktoré s nami spolupracujú, sa môžu venovať plne motorovému servisu vozidla, alebo karosárskym prácam a na opravu, či výmenu autoskla, si zavolajú nás, za zvýhodnených podmienok.


Čomu venuješ pozornosť, sa zväčšuje…

Tak znie staré, ale pravdivé porekadlo. Mi sme sa venovali kvalitnému Servisu Autoskiel a tak sme sa zväčšovali – a zväčšujeme dodnes, začo sme vám vďačný.

Venujeme sa autosklám. Oprave čelných skiel, výmene autoskiel, ako čelných, bočných tak i zadných autoskiel.

Opravujeme čelné sklá a vymieňame autosklá osobných i nákladných automobilov, alebo strojov.

To všetko poskytujeme našim klientom kdekoľvek. Teda prídeme za vami kdekoľvek a na mieste vám opravíme, či vymeníme čelné sklo. Oprava trvá pol hodiny, výmena približne jednu hodinu. Po servise stačí počkať 1 – 2 hodiny a môžete znova jazdiť.

Sme Tu Pre Vás A Je To Úspešný Krok. Pokračujme V Tom!

Zavolajte nám v prípade otázok, radi vám ich zodpovieme.