Kontakt Autosklo

Sme tu pre vás a len vďaka vám. Neváhajte nás kontaktovať. Pre urýchlené objednávky nás kontaktujte telefonicky alebo cez WhatsApp.

ServisAutoskiel – Automobile Services, s.r.o.

Automobile Services, s.r.o.

Bernolákova 29, 941 01 Bánov

IČO: 53699181 DIČ: 2121473651

Tel. kontakt: +421 951 123 692

Telefonická podpora :

Pondelok – Nedeľa | 8:00 hod – 19:00 hod

Montáže:

Pondelok – Sobota | 8:00 hod – 19:00 hod

Vaše otázky radi zodpovieme, neváhajte nás skontaktovať.


Spoločnosti, ktoré nám dôverujú

Aj vy sa môžete spoľahnúť na odbornú opravu a výmenu autoskiel našim mobilným servisom

Na nás sa môžete spoľahnúť!

Zabezpečujeme spoľahlivú a bezstarostnú výmenu a opravu vášho autoskla. Poskytujeme profesionálne služby za najdostupnejšie ceny

Časté Otázky A Odpovede

Jednoducho nám môžete zavolať. Pripravte si informácie o vašom vozidle, konkrétne značku, model, ročník vozidla, výbavu skla (či máte dažďový senzor, kameru asistenta jazdy, či výhrev skla). Telefonicky vás oboznámime zároveň s celkovou cenou za výmenu / opravu autoskla. V prípade súhlasu si dohodneme aj termín opravy / montáže a miesto.

Za naše služby platíte podľa dohody. Naše služby môžete uhradiť v hotovosti na mieste, poprípade kartou cez platobný terminál, alebo pri objednaní cez náš e-shop, môžete uhradiť celkovú sumu online pri dokončení objednávky. Spôsob úhrady je vždy nutné dohodnúť dopredu, inak sa predpokladá úhrada v hotovosti.

Nič zlého sa nestane. Jednoducho nám dajte vedieť čo najskôr, aby sme zbytočne nemerali cestu ku vám. Termín montáže jednoducho preložíme na iný dátum / čas.

Objednané autosklo je majetkom spoločnosti Automobile Services, s.r.o. až do úhrady celkovej dohodnutej sumy. Technik si autosklo jednoducho vezme späť.

Pokiaľ nemáte prístrešok, garáž, alebo iné kryté miesto na dobu montáže, dohodneme iný termín na výmenu autoskla.

Jednoducho si dohodneme iný termín na montáž a najbližšie prinesieme správne autosklo 🙂 .

Vieme byť lacnejší, pretože nemáme žiadny náklady na prenájom nehnuteľnosti pre prevádzku, alebo náklady na réžie. Snažíme sa udržovať ceny našich služieb prijateľné všetkým zákazníkom rovnako.